Čím sa líšime od ostatných?

Šťavy nevaríme!

Väčšina ovocných a zeleninových štiav predávných bežne v obchodoch prejde pred plnením do fliaš takzvanou bleskovou pasterizáciou.

To znamená, že sa zohrejú na teplotu nad 145° a následne sa prakticky uvaria. Tento postup ničí väčšinu živých enzýmov a rastlinných nutrientov a zároveň mení chuť nápoja. Pitím Max Juices si doprajete pôvodnú a čistú chuť ovocných a zeleninových štiav. V našich nápojoch vám chceme ponúknuť najvyššiu možnú koncentráciu prírodných živín, pretože veríme, že sme tým, čo jeme a naša krása vyžaruje vždy zvnútra navonok.

Máme super odšťavovače!

Odšťavovače odšťavujú ovocie a zeleninu pomaly a jemne, pričom uvoľňujú rastlinné živiny, stopové prvky, enzýmy a iné dôležité organické prvky. Takto získavajú štavy výnimočnú kvalitu a chuť, ktorá je neporovnateľná s nápojmi pripravovanými inými spôsobmi odšťavovania.

V podstate ide o proces, ktorý sa skladá z dvoch častí: Ovocie a zelenina prejdú najprv drvičom a potom hydraulickým lisom. Výsledkom je čistá jemná šťava bez dužiny, ktorú dokáže telo vstrebať ttdo krvného obehu v priebehu 10 až 15 minút. 

Vďaka takémuto odštavovaniu si naše nápoje tiež zachovajú svoju chuť, farbu a živiny počas celých 3 dní.

Detox, ktorý chutí

Vďaka receptom, ktoré sme vytvorili opäť objavíte skutočnú chuť surového ovocia a zeleniny. Nápoje sú pripravované tak, aby poskytli maximálnu mieru živín s minimom cukru a kalórií. Sú také chutné, že ich možno budete chcieť dopriať aj po skončení vašej očistnej kúry.

Chránime prírodu!

Používame 100% prírodné, celé a nespracované prísady pestované bez použitia pesticídov. Suroviny sú organického pôvodu a pochádzajú, pokiaľ je to možné, z lokálnych zdrojov. Podporujeme miestnych pestovateľov.

Naši dodávatelia uplatňujú zásady organického poľnohospodárstva a spĺňajú európske a aj medzinárodné štandardy. 

Snažíme sa minimalizovať dopad na životné prostredie a uhlíkovú stopu, preto používame recyklovateľné materiály a odpad kompostujeme. Nápoje sú balené vo flašiach PETE 1. Ide o najekologickejší typ fliaš zaručujúcich trojdňovú trvanlivosť a výbornú chuť balených štiav.

 

>> Čo na to hovoria odborníci?

>> Zloženie džúsov