Čo na to hovoria odborníci

Detoxikácia môže radikálne zlepšiť váš zdravotný stav. Je to ako s upratovaním alebo s osobnou hygienou. Je na vás, ako často budete upratovať alebo ako často si dáte sprchu, ale raz za čas to jednoducho urobiť musíte.”

DR. Alexander Junger, lekár a autor knihy “Clean”

“Často sa ma pýtajú, či namiesto pitia ovocných
a zeleninových štiav nestačí jednoducho jesť ovocie a zeleninu. Samozrejme, aj ovocie a zelenina (napríklad mrkva alebo jablko) nám poskytnú určitú dávku živín.

Ale nikdy ich nedokážeme zjesť toľko, aby výhradne pokryli celú našu dennú potrebu živín. Okrem toho ich nedokážeme požuť tak dobre, aby sme z nich získali všetky živiny, ktoré v sebe obsahujú.

V tomto smere sú ovocné a zeleninové šťavy neprekonateľné. Jeden jediný nápoj vám poskytne viac živín ako celý tanier šalátu.

Mimi Kirk, autorka knihy Live Raw a najsexi vegetariánka po päťdesiatke. Dnes má 73 rokov.

“Čerstvé zeleninové šťavy sú tým najlepším doplnkom akejkoľvek diéty. Sú výborné ako doplnok stravy aj v prípade, ak nedržíte žiadnu špeciálnu diétu a jete podľa svojej chute.”

Dr. N.W. Norman, svetový odborník na zdravie a výživu

“Ovocné šťavy môžete považovať za vhodný doplnok stravy alebo dokonca liek. Počas očisty sa však stanú vašim každodenným pokrmom.”

Steve Meyerowitz, autor knihy Juice Fasting &Detoxification


>> Ako to funguje?


>> Zloženie džúsov

>> Otázky a odpovede